מפת האזור

הדמיה- מבט מהכיכר

הדמיה- מבט מרחוב

הדמיה- מבט על

  • מפת האזור
  • הדמיה- מבט מהכיכר
  • הדמיה- מבט מרחוב
  • הדמיה- מבט על

פינת מסריק

ממוקם בלב הרומנטי של העיר - כיכר מסריק האירופאית, שהפכה בשנים האחרונות לאזור מבושם בשיק, עם חנויות בוטיק איכותיות ובתי קפה. 
על המגרש, בן ה- 600 מ"ר, ייבנה בנין מגורים חדש מן היסוד. קומת הקרקע בגובה 4.5 מ' גובה נטו תכלול כ- 520 מ"ר שטחים מסחריים בעל צביון איכותי ושקט, ולובי של כ- 30 מ"ר. מעליה ייבנו קומות מגורים וקומת פנטהאוז נפרדת. בכל קומה (כ- 300 מ"ר שטחה) מתוכנן מרחב מוגן קומתי, במקום ממ"דים בדירות, המאפשר גמישות מירבית בתכנון. בקומה הראשונה מתוכננות 4 דירות, ובקומות מעליה 3 דירות בשטחים של 134 מ"ר, 98 מ"ר ו- 53 מ"ר. בקומה הלפני אחרונה, שתי דירות מיני-פנטהאוז בשטח של כ- 140מ"ר וכ- 150 מ"ר. הקומה העליונה בפרויקט תהנה מדירת גג בשטח של 200 מ'ר נטו ומרחב של 100 מ"ר מרפסת עץ, עם נוף עם מבט פנורמי על העיר מהסיטי המתפתח במזרח דרך כיכר רבין ומסריק ועד לים ממערב.   חווית המגורים העירונית משלבת את סמטת רייך השקטה מחד, ונוכחות מודרנית פינתית על כיכר מסריק מאידך. אלמנט מודרני של תריס הצללה אנכי יאפשר כניסת אור ואוויר למרחבי המחיה של הדיירים תוך שמירה על פרטיותם. חניון תת-קרקעי פרטי וסגור במתקן חניה אוטומטי מלא ישמש את דיירי הבנין. האכלוס מתוכנן לסוף שנת 2016.

צוות התכנון
תכנון הפרויקט הוא מבית היוצר של גידי בר-אוריין העומד בראש משרד בר-אוריין אדריכלים - מהמובילים את ההתחדשות העירונית של תל-אביב בעשור האחרון בדגש על מגורים איכותיים.
 
תוכניות הפרוייקט - לחץ להורדה